eˉlektron jätkab võimsalt, liitudes Startup Wise Guys kiirendiprogrammiga

Voogteatri eestkõneleja eˉlektroni teine hooaeg on kaasa toonud uue arengupotentsiaali, osaledes oma etenduskunstide platvormiga elektron.live Startup Wise Guys eelkiirendis. Tegemist on mentorluspõhise kiirendiprogrammiga, mis ühendab oma ala parimaid praktikuid ja mentoreid. Wise Guys'i eelkiirendiprogramm oli auhinnaks detsembris toimunud Garage48 Hackathon for the Future finalistidele. Garage48 Hackathonile loodud arenguid tutvustav video: https://youtu.be/ttQ6L5ach3w

eˉlektroni eesmärgiks on pea kaks kuud kestva programmi vältel uue tervikliku voogteatri kogemuse loomine. elektron.live platvormi edasiarendamisel keskendutakse etenduskunstnike ja publiku vajadustele. Fookuses on parandada kasutajakogemust ja võimendada kollektiivset kohalolutunnet enne ja pärast etendust. Uues virtuaalses keskkonnas on publikule ajaveetmiseks avatud fuajee, kus saab suhelda ja "ringi jalutada", et meeleolu juba eelseisvale etendusele seada. Samuti on mõeldud tagasiside andmisele pärast etenduse lõppu. 

Pikemas perspektiivis keskendub eˉlektron virtuaalse teatrikeskkonna loomisele, mida iga teatrimaja saab tulevikus enda külge liita nii, et kõigil füüsilistel teatrimajadel on olemas päris oma virtuaalne saal voogetenduste, seminaride ja proovide tegemiseks. eˉlektroni uus arendus loob traditsioonilise lava kõrvale uue virtuaalse lavalahenduse.

elektron.live'i uue kasutajakogemuse presenteerimiseks on planeeritud aprilli alguses toimuv "Kõheda vastasmõju festival", mis jätkab e⁻lektroni poolt alustatud otsinguid transdistsiplinaarse etenduskunsti radadel.

eˉlektroni toetab Eesti kultuuriministeerium.


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman