Vene Teater tutvustab uut muusikalist projekti – talvekontsert "Hoidke armastust"

Reedel, 30. oktoobril 2020 jõuab Vene Teatris esimest korda publiku ette kontsert-etendus, mille nimes on sõna "talv". Seetõttu saab kontserdist osa ainult limiteeritud aja jooksul ehk siis külmal aastaajal. Loominguline meeskond eesotsas lavastaja Artjom Garejevi ja muusikajuhi Aleksandr Žedeljoviga seadsid eesmärgiks panna kokku erakordselt soe ja südamlik kontsert, mida kuulama tulles suudab publik unustada nii 2020. aasta kriisid, kui ka külmad ja talvised ilmaolud.

Kontserdikavas on erinevate põlvkondade lemmiklaulud armastusest: alates lauludest "Voolavad ojad" ("Журчат ручьи"), "Ma joonistan sind" ("Я тебя рисую") ning lõpetades Zemfira ja Konstantin Meladze lugudega. Muusikaliste numbrite kõrval rikastavad kontsert-etendust meeleolukad lood ja meenutused armastusest, Tallinnast, erinevatest aegadest, mil kõlasid ühed või teised meloodiad.

Kontserti juhivad särav Natalia Murina ning temperamentne Aleksandr Kutšmezov. Kontserdil astuvad üles Vene Teatri näitlejad: Liidia Golovataja, Alexandr Domowoy, Natalja Dõmtšenko, Aleksandr Žilenko, Jekaterina Kordas, Viktor Marvin, Anna Sergejeva, Anastassia Tsubina, Liilija Šinkarjova, Jelena Jakovleva.

Kontserdil kõlab ainult elav muusika ning lauljaid saadab professionaalsetest muusikutest koosnev ansambel koosseisus Aleksandr Žedeljov, Vladimir Võssotski, Ilmars Priede, Mihhail Nikitin ja Vjatšeslav Mogilevtsev. Kontserdil osalevad ka Vene Teatri Stuudio vilistlased.

Talvekontsert "Hoidke armastust" paneb alguse Vene Teatri uuele muusikaliste projektide tsüklile, mille järge saab nautida järgmisel aastal.


Täppisotsing
Jaanuar 2022
E T K N R L P
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman