Muusikaliparaad

muusikal

Teatrirevüü läbi maailma parimate muusikalide kahes osas.

Särav, värviküllane šou „Muusikaliparaad“ koosneb kogu ilma kõige tuntumatel lavadel ja teatris „Karambol“ mängitavate maailma parimate muusikalide episoodidest kogutud pärlitest. Venemaa üks juhtivaid muusikaližanris töötav teater „Karambol“ on viimaste aastate jooksul saavutanud ülevenemaalise kuulsuse, olles preemia „Kuldne Mask“ erinevate nominatsioonide mitmekordne laureaat. Populaarne vene helilooja Maksim Dunajevski lõi muusikali „Hüvasti, Mary Poppins!“ esimese teatriversiooni just nimelt teatrile „Karambol“. Teatril on pikaajaline koostöö Aleksei Rõbnikoviga, «Karamboli“ lavalt kõlavad Andrei Petrovi ja Mikael Tariverdijevi unustamatud meloodiad.

2010. aastal plaaniti festivali „Kuldne Mask Eestis“ raames näidata Tallinnas lavastust „Cherbourgi vihmavarjud“, kuid kahjuks ei leitud selle mängimiseks sobivat lava, kuhu oleksid teatri suurepärased dekoratsioonid ära mahtunud. Noore lavastaja Vassili Barhatovi lavastus tekitas tõelise furoori, muusikali esietendusele Peterburi saabus legendaarne prantsuse helilooja Michel Legrand, kes oli vaimustuses ja nimetas seda lavastust kõige paremaks versiooniks tema teosest ega jätnud märkimata ka solistide suurepärast vokaalset annet. Ja nüüd, aasta hiljem, on Tallinna publikul võimalus kuulda ning hinnata suurepäraseid häälematerjale, kuidas orkestri ja balletitrupi toel kõlavad kaasaegsed muusikališedöövrid. Lisaks aariatele „Cherbourgi vihmavarjudest“ saavad laval elavaks ja leiavad kõla meloodiad armastatud muusikalidest nagu „Helisev muusika“, „Amfiibinimene“, „Ooperifantoom“, „Hüvasti, Mary Poppins!“, „Cats“, „Hirvekuningas“, „Chicago“ ja „Naljakas tüdruk“.

Šou toimub teatrižanri kõigi reeglite järgi, lavastuse „Amfiibinimene“ elegantsete dekoratsioonide taustal. Noobel laevatekk, millest ujuvad mööda tõusud ja loojangud, mille all mühisevad merelained, võtab sellel õhtul oma pardale ka teatripubliku, et teha üks meeldejääv kruiis muusikamaailma.

Teid ootab unustamatult romantiline õhtu kaunis Vene Teatri saalis.Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman