Monomaffia: Sweet

Autor: Marina Steinmo ja Charlotte Engelkes

Muusika: Mats Lindberg
Valgus: Andreas Juccheim, Susanna Ressin

Näitleja: Charlotte Engelkes

Kõik on ajastuse küsimus. Eriti siis, kui oodatakse sünnipäevatordi sees  õiget hetke väljahüppamiseks ja kellegi üllatamiseks. Pole mingi ime, et pärast seda alustab ta ülemaailmset suhkruvastast kampaaniat…

Kohutavalt naljakas, hingematvalt pingeline, tõeliselt haarav – esineja, laulja, tantsija ja näitleja Charlotte Engelkes’ile on omane unikaalne lavakeel, mis asub kuskil ühemehekomöödia ja revüü vahepeal. Engelkes uurib oma etendustes inimhinge erinevaid tahke ning tema tööd on saanud ülemaailmset tunnustust.

„Magusa“ maagia ja võlu seisneb teksti, liikumise ja laulu sidumisest lihtsate lavatehniliste vahenditega. Etenduse tuumaks on naiste roll ühiskonnas, mida Engelkes kõikide oma lavastustega uurib, analüüsib ja pea peale keerab. „Magus“ keskendub väljamõeldud tegelase, juhataja naisele, kasutades Engelkes’i enda kogemusi, luues tõeliselt põneva kohtumise lava ja publiku vahel. Kes on see tegelane, see persoon, see näitlejanna, see esineja? Kellega ta kõneleb ja kes on juhataja? Publikut ootavad 60 minutit täis üllatusi, ootamatuid pöördeid, tugevaid emotsioone ja naeru.

 „Magus“ („Sweet“) esietendus 2000. aasta septembris Hamburigis, Deutsches Schauspielhaus teatris ja on alates sellest ajast peale nõutud lavastus. Lavastust on mängitud Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Saksamaal, Hollandis, Prantsusmaal, Kanadas, Lichtensteinis, Luksemburgis, Singapuris ja Taiwanis.

Etendus kestab: 63 minutit

Inglise keelesTäppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman