Made in Estonia Maraton @ e‾lektron

Teater: Kanuti Gildi SAAL
Lühivormide festival 20. märtsil 2021

Lühivormide festival Made in Estonia Maraton tuleb, kuid nagu sellele (ja eelmisele) aastale kohane, veidi teistmoodi. 20. märtsil toimub Made in Estonia Maraton esmakordselt voogedastusena elektron.live platvormil.

Made in Estonia maraton on alates 2006. aastast toimuv etenduskunstide pidustus - kureerimata festival, kus kõik saavad osa võtta juhul, kui etteaste on loodud spetsiaalselt maratoni jaoks ning mahub lühiformaadi aja sisse.

Sel aastal kutsume nagu ikka kunstnikke üles maratonil osalema kuni 7-minutiliste etenduskunstidest inspireeritud etteastetega, mis on loodud spetsiaalselt maratoni jaoks ning kõik etteasted toimuvad seekord ainult reaalajas.

Mida see tähendab?
See tähendab, et kui sul on huvi etteastega osaleda ja omad kodus/stuudios/kuskil mujal korralikku internetiühendust ja kaameraga arvutit, siis saad sa oma etteaste teha seal. Instrueerime registreerunuid juba täpsemalt, kuidas ülekannet teha. Kui sul puudub tehniline võimekus või jääb lihtsalt avarusest puudu, on võimalik etteaste sooritada ka Kanuti Gildi SAALis, kus filmime ja edastame selle ise internetivoogudesse. Anna teada oma etteaste ettepanekust hiljemalt 1. märtsiks aadressil maarja@saal.ee.

Vaatajatele pakume seekord võimalust lülituda pidustusega elektron.live digitaalsel platvormil, kus lisaks vaatemängule saab suhelda ka teiste vaatajate ja osalejatega eraldi selle jaoks loodud vestlustoas.

#maratonwatchingparty
Maraton, let’s go!

Piletid üritusele 5 EUR, osta siit - https://fienta.com/et/made-in-estonia-maraton-at-e-lektron

Toetaja: Eesti Kultuurkapital
Kaasproduktsioon: e‾lektron.art, Kanuti Gildi SAAL


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman