Mõtlemine on seks ehk Vana ja vaba

Teater: POINT
Autor: Andrus Vaarik
sõnalavastus
Esietendus 1. märtsil Aruküla Rahvamajas

Stand-up etendus MÕTLEMINE ON SEKS  sünnib koostöös Tallinna Linnateatri kolleegide Paavo Piigi ja Henrik Kalmetiga ning Birgit ja Karl Kermesega stand-up teatrist POINT. 

Andrus Vaarik tuleb seekord publiku ette ilma rollita, ta ei tule Ivan Oravana, ta tuleb iseendana! Stand-up etendus MÕTLEMINE ON SEKS on Andrus Vaariku maailmakäsitlus, mis jõuab publikuni läbi küpse teksti ja rohkelt mänguliste sketšide. 1. märtsil astub Andrus Vaarik lavale, et anda oma elu esimene täispikk stand-up etendus. Ühtlasi on see õhtu avalöögiks stand-up teatri POINT poolt korraldatud üle-eestilisele turneele, mis lõppeb 19. aprillil. 

Andrus Vaariku stand-up etenduse teemade ring on lai ning huvitav. Ootamatuid seisukohti on seal küllaga. Materjali jagub religioonist Marko Reikopini, pioneeriliikumisest metsakalmistu kitsedeni ning ebausust vabaduseni. Tegemist on terava ja naljaka ning mängulise materjaliga, mida punase joonena läbib raamidee, et mõtlemine on mõnus ja oluline. 

Andrus Vaarik arvab oma ettevõtmise kohta järgmist: “Iga näitleja võiks oma karjääris jõuda hetkeni, kus on valmis lavale tooma stand-up etenduse. Minu jaoks on see päris suur väljakutse, kirjutada ja esitada ning mitte olla oma mõtete vastu liiga kriitiline. Usun, et olen professionaalselt selleks piisavalt küps. Lavaka lõpetamisest saab kevadel mööda juba 33 aastat. Ning loomulikult on mul olnud väga hea kaaskond, kellega seda hullust ette võtta.” 


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman