Lost at Midnight

tantsulavastus
Esietendus 1. septembril 2011 Katusekinos

Esimestel septembriöödel saab nautida katusekinos lisaks valitud filmielamustele ka audiovisuaalset tantsulavastust "Lost at midnight". See on omalaadne eksperiment, milles kõrvaklappidest heli, pilt kinoekraanilt, öine sügistaevas ja kaasaegne koreograafia moodustavad uue sünesteetilise dimensiooni. Öise Tallinna taeva all saab katusekinost müstiliste androgüünide, valguse ja varju ning kummastavate helimaastike ristumisala. See pole ainult vaatemäng publikule, vaid iga inimese jaoks erinev ruumiline kogemus, milles on ühendatud kino, tants, teater ja muusika. Helid elustuvad liikumises ja pimeduse salapära sünnitab müsteeriume maa ja taeva vahel...

Koreograafia ja kontseptsiooni autorid Veronika Vallimäe ja Eva-Lena Raenok, helikujunduse ja visuaali autor Einike Leppik, videolahenduste loojad Minna Hint ja Sergo Babajan.
Katusel tantsivad: Simo Kruusement, Ingmar Jõela, Siim Tõniste, Endro Roosimäe, Eva-Lena Raenok, Maria Gorbunova, Veronika Vallimäe.

***
Veronika Vallimäe on lõpetanud Tallinna Ülikooli balletmeistrina, ta on Tallinna Tantsuakadeemia treener, vabakutseline tantsija ja koreograaf ning õpib Eesti Kunstiakadeemia magistratuuris tegevuskunsti.
Einike Leppik on vabakutseline kunstnik, õppinud kunsti ja muusikat nii Eestis kui välismaal, lõpetanud Antwerpeni Kuningliku Kunstiakadeemia magistratuuri graafika erialal, sügisest jätkab õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias audiovisuaalse kompositisooni erialal.
Eva-Lena Raenok on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia õppetooli, täiendanud end erinevates tantsukeskustes ja -koolides New Yorgis, Londonis ja Amsterdamis. Ta on osalenud erinevates nüüdistantsu lavastustes ja hetkel töötab treenerina Tallinna Tantsuakadeemias.

Kestus 30 minutit.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman