Kuldne Mask Eestis: Casting Off /Lahutamine

Autor: Larissa Aleksandrova
tantsulavastus

CASTING OFF (Lahutamine) / Reisimine vastutuult
Permi teater „Jevgeni Panfilovi ballett"
Idee, koreograafia ja lavastus: Larissa Aleksandrova

Muusika: Vladimir Martõnov, "Les Reines Prochaines", Aleksandr Vertinski

„Lahutamine" on „Kuldse Maski 2010" preemia laureaat - nüüdistantsu parim lavastus; parim valguskunstniku töö -  Aleksei Horošev.

Permi kunstielu elav legend - paradoksaalne ja kordumatu „Jevgeni Panfilovi ballett". Suurepärane tantsijate diaspora, kätkeb endas nii Djagilevi traditsioone kui ka klassikaklantsi, vene avangardi romantikat ja sürrealismi saladusi. Peensuseni lihvitud psühhologism ja ülbe eksperimentaalsus, vaatemängulisus, mis meelitab endaga kaasa nii peeneid balletiaustajaid kui ka suuri masse. Kõik, kes soovivad õppida ja teada saada, kes soovib olla hingestatud suhtes kunstiga ja saada peadpööritavaid elamusi, tulevad kindlasti selle teatri etendustele.

Kes siis on see, kes tõmbab niidikesi selles imelikus eluteatris? Miks me käime mööda illusioonirada, mööda pettumusterada, korrates kogu aeg ühte ja sama stsenaariumi? Mis meid ühendab, paneb lendlema lõputus kirekeerises ja pillub seejärel kildudena laiali..., killud õnnest, sellest soovitust ja kättesaamatust...?

CASTING-OFF räägib naiste läbielamistest. Sellest, kuidas naine suhtub mehel olemisse, kuidas ta suhtub meesterahvasse, kuidas mees suhtub temasse. Iga vaataja saab avastada midagi iseenda jaoks, midagi erilist, õrna.

Etendus kestab 1 tund 20 minutit


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman