Karud köiel

20.detsembril, kell 19.00 - ootab meid kõiki Saku Suurhallis täiesti uudne ja vapustav programm, mis koondub köielkõndimise ümber – kuid köit mööda ei kõnni mitte dagestanlased, maailma tuntuimad mägilase tagapõhjaga köielkõndijad. Detsembris astuvad meie publiku ette parimate Venemaa tsirkuste artistid ja koos köiel kõndivate karudega. Uskumatu, kas pole!? Loomariigist on aga just karudel kõige ideaalsem tasakaalutunne.

Lisaks näeb tsirkusekülastaja kella 19.00 toimuval etendusel ka palju muid numbreid.

Kõik karude tsirkuse Eestisse esinema tulevad tsirkuseartistid kuuluvad üle-Venemaalisse tsirkusekompaniisse ROSGOSCIRK, mis koondab üksikuid tsirkusi ja tegeleb nende moderniseerimisega, sertifitseerimisega ning tugiteenuste  pakkumisega. Organisatsioon seob  tsirkuseid Novosibirskist, Uraalini ja Moskvast St.Peterburgini.

Kahtlemata pole selline üleriigiline ühendus ainus, mis tsirkuseartiste koondab. Tsirkusekunsti viljelejate puhul on oluline perekond, kuhu sünnitakse. Tsirkuseperekonnas antakse lastele teadmisi ja meisterlikkuse saladusi edasi juba varajasest lapsepõlvest alates. Just sellist tsirkusedünastiat esindavad 20.detsembril Saku Suurhallis toimuval etendusel akrobaadid Ivanovid, kes nüüdseks juba enam kui veerand sajandit on töötanud karudega. Aasta-aastalt on loomadega köielkõndimise numbreid üha täiustatud ja keerukamaks muudetud.

Karud köiel programm on rõõmustanud vaatajaid nii Austraalias kui Lõuna-Ameerikas. Oma žanris on perekond Ivanovide programm jäänud ainulaadseks terves maailmas. Haarav ja lõbus etendus toob vaataja ette ülimeisterlikke ja ülinaljakaid trikke, millele toetubki köiel balansseerivate karude tsirkuse ülemaailmne kuulsus.  Köiel on õpetatud hullama nii vanad päntajalad kui ka vigurvändad-karupojad ja 10 meetri kõrgusele tõmmatud trossil, säilitades meisterlikult tasakaalu.

Lisaks karudele esinevad dresseerijad Aljona ja Juri Sossinid unikaalse koerakeste etteastega.

Kasside showsse on aga lülitatud õige põnevad läbi rõnga hüpped.

Kõigele lisaks on tsirkusel kaasas terve meeskond kloune. Ja nendega juba igav ei hakka!Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman