Kõik normaalsed inimesed, KNI

Teater: Polygon Teater
Autor: Aidi Vallik, Piret Jaaks
Lavastaja: Tamur Tohver
Esietendus 14. novembril 2017 Vaba Lava teatrikeskuses

Kunstnik Kalju Kivi
Koreograaf Siim Tõniste
Muusikaline kujundaja ja esitaja Mait´re
Valguskujundajad Tamur Tohver, Mait´re

Laval Karin Rask, Päär Pärenson ja Polygoni stuudiolased Claudia Robin Andros, Joosep Spirka, Madis Joosep Toomel, Eliise Künnis, Rines Künnapas, Greta Ruga, Robert Kuusk, Mardi Truus, Karl Tetsmann, Grete Saar, Lili Liinev, Kärttu Kivinukk, Maria Valk jt.

Realistlikult emotsionaalse ja pingelise lavastuse tegevus hargneb täna. Hoogsasse ja haaravasse, kriipivasse ja hella kaasaegse uue teatri lavastusse on lihtne sisse elada. Isaga elava peategelasest Stella satub intriigi kahe koolikaaslasest venna vahele. Käivitub ettearvamatu ja kohati ohtlik sündmustik, mis loob aga läbi huumori ja põneviku uue kvaliteedi nii noorte tärkavasse maailma kui nende suhetesse oma vanematega. Kohati hell ja kohati kompromissitult otsene suhtlus tuleb meile kõigile ette- ja mitte alati ei põhjusta seda vaid murdeiga!

Tunded, mootorrattad, portaalide trikid, sõbrannad ja armumine tantsutreenerisse, isa Pauli saamatu hoolitsus ja ema Hanna poiste ohjamine loob karuselli, millega Stella hädavaevalt toime tuleb. Kas isa Paul piilub oma tütart? Kas tantsutreener Harri on hoopis gay? Kelle kirjad on raamatute vahel? Kelle poolt on sõbranna Tuule ja kas ta magaks tõesti, kellega tahes lihtsalt uudishimust? Kas Kenneth on jobu ja vend Magnus saab, mida soovib? Kui kaua põleb viiekümne euroste pakk? Kui kaugele sõdab tsikkel lahtise pidurivoolikuga?

Nii saabki teljeks tänaste noorte kohanemine ja toimetulek nõudmiste ja ootustega, mida kodu, kool, ühiskond või kaaslased neile esitavad. "KNI" – see ei ole lihtsalt avaliku koolivägivalla peegeldus nagu omaaegne "Klass" ega leia sealt ka popkultuuri haipimist. Lavastus tegeleb probleemidega, millega väga paljud hilisteismelised oma hinges ja suhetes ümbritsevaga maadlevad.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman