Juunituur

Teater: Must Kast
Autor: teater Must Kast
Lavastaja: Kaija M Kalvet
Esietendus 12. juunil 2015 Rõuge rahvamajas

Lavastaja: Kaija M Kalvet ja sebrad
Muusikud: Kaarel Kuusk, Ainar Toit, Lauri Mäesepp
Korraldus: Imbi Türk, Helena Tamm, Ade Piht

Laval TÜ VKA 10. lennu lõpetajad: Birgit Landberg, Laura Niils, Kaija M Kalvet, Jaanika Tammaru, Liina Leinberg, Fatme Helge Leevald, Märt Koik, Rauno Polman, Kaarel Targo, Silver Kaljula, Lauri Mäesepp, Mihkel Kallaste, Lennart Peep, Sander Rebane, Karl Edgar Tammi, Kristo Veinberg ja Kristjan Lüüs.

Me lõpetame kooli sellel kevadel ja tahame veel enne lõpetamist korda saata midagi suurejoonelist, mis paneks meid endid proovile ning mis oleks ühtlasi tänuavaldus meie peredele, sünnikohtadele ja publikule  – neile, kelleta praegu ei oleks ei kümnendat lendu ega Musta Kastigi.
Õppimine teatrikoolis ja üleüldse teatri tegemine on enamasti ümbritsetud saladuselooriga. 4 aastat oleme me olnud oma perede ja sõprade jaoks kadunud ning „näitlema õppinud“. Mida see tähendab? Kuidas see käib? Kas meil normaalseid õppeaineid ka on? Nendele küsimustele ei oska me veel isegi praegu vastata. Küll aga näeme me juba nüüd selja taha vaadates, et kogu see protsess on oma intensiivsuses  olnud väga töine, ent samuti väga naljakas. Tundub, et sellest kogemusest võiksid lisaks meile õppida ning rõõmu saada ka teised inimesed.

"Juunituur" on humoorikas võtmes lavastus, mis koosneb nelja aasta jooksul etendatud lühinumbritest ning tagasivaateliselt tekkinud arusaamast selle kohta, kuidas neid tänases päevas mõtestada. Usume, et selline ülevaade võib kõnetada igaüht, kes kunagi on oma unistuse nimel tööd teinud, sealjuures teadmata, mida täpselt on vaja teha.

JUUNITUURI SOOVITAME KÕIGILE, KEL VANUST ÜLE KAHETEISTKÜMNE ELUAASTA!


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman