Jõululugu ärkab ellu: Juhtumid jõuluvanaga

Teater: Eesti Noorsooteater
Autor: Corinne Machon, Calouan, Christelle Leduc
Lavastaja: Anti Kobin
lastelavastus
Esietendus 30. novembril NUKU muuseumis.

NUKU muuseumi programmi „Jõululugu ärkab ellu“ raames elustuvad kaunid jõulujutud. See on õdus ja südamlik kohtumine nukunäitleja ning tema kätes elustuva jõululooga, milles saab vahetu suhtluse kaudu osaleda ka publik.

Igal etendusel esitab oma jõululoo üks näitleja. Laura Nõlvak räägib lastele vendade Grimmide muinasjutu “Lumeeit”, Mart Müürisepp avaldab saladusi päkapikkude kohta lavastuses “Päkapikk, kes sattus muuseumi” ning Anti Kobin kõneleb lugusid sellest, mida kõike on jõuluvanal elus ette tulnud.

Corinne Machon, Calouan, Christelle Leduc “Juhtumid jõuluvanaga”
lavastaja ja esitaja Anti Kobin


Kolm lugu sellest, milliseid meeldejäävaid juhtumisi jõuluvanal elus ette on tulnud:
Esimene lugu räägib sellest, kuidas jõuluvana leidis valge kassipoja, kes oli jõuluõhtul üksi jäänud. Jõuluvanal tuli aga hea mõte – kinkida kassipoeg kellelegi, kes soovis erilist kingitust. Teinekord juhtus jõuluvanal aga nii, et ta sõitis jõuluõhtul saaniga kraavi. Juhuslikult sattus sinna valge eesel, kes otsustas jõuluvana aidata. Kolmandas loos varastati jõuluvanalt kingikott! Miskipärast arvas karuema koos poegadega, et just nii võiksid nemad jõule tähistada. Mis neist kõigist sai, selgub etendusel!


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman