Improteater Impeerium laval koos Piret Krummiga

Teater: Improteater IMPEERIUM
Esietendus 13. oktoobril 2016 Karlova Teatris

Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega! Igal hooajal on külalisnäitlejad, kellega mängitakse etendus Tartus ja Tallinnas. Oktoobris on laval PIRET KRUMM!

Piret on Eesti publikule viimaste aastate jooksul väga tuttavaks ja armsaks saanud. Oma energia, karisma ja suurepärase koomikuandega on ta üks huvitavamaid noori näitlejaid. Koos Improteater IMPEERIUMiga astub Piret tavapärasest turvalisest Draamateatri keskkonnast välja ja paneb oma improoskused proovile.

Improteater IMPEERIUM - kujutluse võim!

Improteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis, trupil on improkogemust juba kuus aastat. Imperaalid on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Ladinakeelne sõna “imperium” tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

Trupis:
Näitlejad: Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Jõgi, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn.
Muusikud: Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Jürgens, Madis Kreevan.
Valgustajad: Mario Saarik, Aleksander Sprohgis
Projektijuht: Monika Tomingas


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman