Improteater Impeerium laval Egon Nuteriga

Teater: Improteater IMPEERIUM

Improteater IMPEERIUM mängib sel hooajal etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega. Igal kuul osaleb improviseeritud etendustes uus külalisnäitleja.

Veebruaris on laval EGON NUTER! Egon ei vaja pikemalt tutvustamist– tänu oma erakordselt heale huumoritajule ja soojale loomusele on ta vallutanud paljude eestlaste südamed. Impeeriumil on suur rõõm ja au, et Egon on julge avastama improteatri võlu ja astuma publiku ette kahel täielikult improviseeritud etendusel.
Nuteri enda sõnul: "Improteater on üks tugev annus adrenaliini tegijatele. Ja samas ehk üks mõnus nauding pealtvaatajaile!"

Improteater Impeerium kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Seega, kuigi Impeerium on veel noor, on trupil improkogemust juba viis aastat. Imperaalid on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.
Ladinakeelne sõna “imperium” tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

Näitlejad: Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Jõgi, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn
Muusikud: Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Jürgens, Madis Kreevan
Valgustajad: Mario Saarik, Martin Makarevitš
Projektijuht: Monika Tomingas

facebook.com/improimpeerium
improimpeerium.eeTäppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman