Improteater IMPEERIUM laval koos Venno Loosaarega

Teater: Improteater IMPEERIUM
Esietendus 11. mail Tallinna Kammerteatris

Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega! Igal kuul on uus külalisnäitleja, kellega mängitakse etendus Tartus ja Tallinnas.

Maikuus on laval Venno Loosaar!

Venno on vabakutseline näitleja, kes on väga aktiivne ja mitmekülgne ka paljudel teistel loomealadel. Ta laulab ansamblites Kala ja Cookies, on olnud saatejuht, telestsenarist ja –lavastaja, kirjutanud muusikat lastelauluplaatidele ning kõigele lisaks avaldanud ka päris enda luulekogu ja lasteraamatu.
Kuna improteatriski peab näitleja võtma endale samaaegselt kanda ka nii lavastaja, laulukirjutaja kui näitekirjaniku rolli, siis võib arvata, et Vennole sobib impronäitleja elu suurepäraselt. Saame näha!

Vennol on valem juba selge:
"Väide: Osalemine improteatris on ELU
A = Minu elu - täis ägedaid ootamatusi
B = Improteater - täis ägedaid ootamatusi
Seega eeldades, et A = B saame järelduse C
C = Minu elu ongi üks äge improteater (kunagi ei tea ette, mis järgmisena juhtub)."

Etendus kestab koos vaheajaga 1 tund ja 45 minutit.


---
Improteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Seega, kuigi Impeerium on veel noor, on trupil improkogemust juba kuus aastat. Imperaalid on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Ladinakeelne sõna “imperium” tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman