Improteater IMPEERIUM laval koos Saara Kadakuga

Teater: Improteater IMPEERIUM
Esietendus 15. jaanuaril 2016 Tallinna Kammerteatris

Muusikud: Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Jürgens, Madis Kreevan
Valgustaja: Mario Saarik
Näitlejad: Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Jõgi, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn

Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega! Igal kuul on uus külalisnäitleja, kellega mängitakse etendus Tartus ja Tallinnas.

Jaanuaris on laval SAARA KADAK! Saara on Rakvere Teatri näitleja, lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu. Lisaks teatrile on publik tema talendist osa saanud ka televiisori ja kino vahendusel. Saara on mänginud filmis „Klass“, filmis ja telesarjas „Nullpunkt“ ning seriaalis „Viimane võmm“. Hiljuti säras ta ülipopulaarses paroodiasaates „Su nägu kõlab tuttavalt“.
Väga paljud aga ei tea, et Saaral on Eesti improajaloos tähtis roll. Ta oli esimeses nn impro-võistkonnas - Impro-Novas, mis pandi 2008. aasta kevadeks kokku Viinis toimunud noorte Impro EM-iks. See oli tookord küll ühekordne projekt, kuid omamoodi teerajaja püsivate improtruppide tekkimisele Eestis.

Saara naudib improt: “Mulle meeldib improteatri üks suurimaid põhimõtteid: “kõigele jah!” Sellele, mida partner välja pakub, reageerida ja sellega kaasa minna, sest blokkimine ei vii kuhugi! Mis sest, et on üsna hirmutav minna lavale, kui midagi pole paigas - ei teksti, ei misanstseene -, aga selles kõiges tundub midagi heas mõttes närvekõditavat. Mulle meeldib ennast proovile panna ja improteater seda kahtlemata pakub!“


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman