Igavikuline õhtusöök - work in progress

Autor: Lizeth Wolk ja Grete Gross
Showing 10. jaanuaril 2016 Foody Alleni restoranis Telliskivi Loomelinnakus

Etenduse idee ja teostus: Lizeth Wolk ja Grete Gross 
Produtsent: Anu Tähemaa (AD Productions)
Koostööpartnerid: Foody Allen ja Vaba Lava

"Igavikuline õhtusöök" on lugu kahest vanadaamist, kes kuidagi minevikust lahti lasta ei taha. Kunagised staar-artistid on ajale jalgu jäänud, suutmata tõdeda, et nende välimus, tervis ja maailm nende ümber ei ole enam sama, mis ta kunagi oli. Juba viimased 10 aastat on proua Ulfberg (Lizeth Wolk) ja proua Ingenser (Grete Gross) - kohtunud kahekesi neile olulisel pidusöögil. Põgenedes mälestustesse, meenutatakse noorusaegu, kus oldi kaunid ning ihaldusväärsed. Kõik tundub kui päris: endiselt armastatud ja imetletud.

Leides lohutust muusikast ja keelekastest, usuvad nad, et miski pole muutunud, kuni peavad tõdema, et aeg on oma töö teinud. Jageledes, nägeledes, vaieldes, ei ole neil aga kedagi teist, kellega oma eluõhtut jagada. Nad on pettunud maailmas, mis ei vaja neid enam, maailmas, milles nende sära on tuhmunud ja nad on üksnes järgmised vanamutid oma tervisehädade ja vähese pensioniga.

10. jaanuaril 2016 tuleb Foody Alleni restoranis esitamisele teose esimene versioon. Eesmärk on läbitud prooviperioodi lõpetuseks teha esimene katsetus publikuga, saada tagasisidet ning teha edasine plaan proovide jätkamiseks aprillis. 

Valmis lavastus esietendub septembris 2016 Foody Alleni restoranis. Tegemist on õhtusöögietendusega, kus lisaks kahes vaatuses toimuvale kaasaegse tsirkuse etendusele pakutakse publikule Foody Alleni restorani poolt kolmekäigulist õhtusööki. 

10. jaanuaril kutsume teid osa saama lavastuse loomise tööprotsessist, nautima etendust ning andma tagasisidet. Piletitest saadav tulu läheb tehniliste kulutuste, rekvisiitide ja kostüümide katteks. 

Piletid ukselt vastavalt soovile/võimalusele 5/10/15 eurot, arveldamine sularahas.
Seekordsel esitlusel veel õhtusöögi osa kaasatud ei ole, kuid Foody Alleni restoran on avatud nii etenduse eel, järel kui ka vaheajal.
 
Lisainfo lavastuse kohta Facebookist.Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman