GreenField: Välketendus

Teater: Sõltumatu Tantsu Lava
Lavastaja: Joanna Kalm

Sõltumatu Tantsu Laval sünnib
VÄLKETENDUS 
Tegemist on uue formaadiga, kus ühepäevase töötoa ja loomeprotsessi vältel loovad eestvedaja Joanna Kalm koostöös osalejatega lavastuse, mida päeva lõpus vaatajaga jagada. 

Märksõnad tulevaks välketenduseks > performatiivne kineetiline ruum, pühamu, ruumiloome, ruumi energia, pinnaalune liikumine, isiklik liikumiskeel, väärtussüsteemid, jätkusuutlikus, tants-installatsioon, teine reaalsus, verbaalne koreograafia

Joanna ütleb: "Minu sooviks on luua osalejate abiga performatiivne ruum, mis on energiaga laetud. Ruum ja tegevus, mis ei nõua, vaid laseb olla. Ning küsib vaikselt reaalajas (projekteeritud teksti vahendusel) küsimusi... avaldab osalejate mõtteid. Liikumise pühamu?"

PS! Toimumisaeg kell 19-20, mille vältel võib vaataja omas tempos saabuda, olla ja lahkuda.

Sissepääs tasuta! Kohapeal on võimalus toetada rahalise annetusega.
_____________________________________________________
Joanna Kalm on kunstnik, kelle huvi - ja tegevussfääris on koreograafia, fotograafia ja blogimine. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia bakalaureuseõppe ja Londoni Kaasaegse Tantsu Kooli diplomiprogrammi. 2016. aastal võib teda näha uute koreograafide sarja PREMIERE’16 autorilavastuses “Débutante”. Hetkel huvitab teda uudsete situatsioonide ja keskkondade loome. 

* GreenField on Sõltumatu Tantsu Lava modereeritud ettenäitamiste sari, mille käigus STL-i kunstnikud võtavad proovidest pausi, et piletivabalt publiku peal testida toormaterjali, mis loomeprotsessis on sõelale jäänud.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman