GEP. Garjatšije estonskije parni

Teater: Banaanikala Projektiteater
Lavastaja: Allan Kress
sõnalavastus
Esietendus 13. märtsil 2011 kultuurikeskuses Lindakivi

Lavakujundus kunstnikerühmituselt Artring: Lilian Haruoja, Teele Puusepp, Piret-Klea Velleste ja Ilja Kalinkin.
Kostüümikunstnik Jana Wolke
Muusikalised kujundajad Andres Liivak ja Slava Mogilevtsev
Liikumisjuht Ülle Toming
Valguskujundaja Gustav Kuulberg.

Osades: Alissa Dunets, Jekaterina Matusihis, Jekaterina Ratšek, Nikolai Bentsler, Dmitri Gradski, Vitali Kuprin, Nikolai Markov, Timur Ilikajev ja Konstantin Sedov. Kaks viimast on saanud teatrialase kõrghariduse Peterburis.  

Banaanikala Projektiteater(MTÜ Banaanikala) toob lavale teatri NO99 näidendi “GEP. Garjatšije estonskije parni”.

Eriliseks teeb lavastuse see, et kuumi eesti mehi, kes muretsevad eestlaste iibe pärast mängivad venekeelsed näitlejad. Etendused on vene keeles ja pole soovitatavad alla 14-aastastele. Tallinnas mängitakse lavastust kultuurikeskuses Lindakivi. Pileteid etendustele saab Piletilevi vahendusel. Lisainfo: gep. banaanikala.ee.

Sisust. Vene näitlejad mängivad eestlasi. Täpsemalt Kuumi Eesti Mehi, kes valutavad südant, et eestlasi on nii vähe, et neid tuleb juurde… teha. Neil on selline projekt! Ja punkt! Lihtsalt võtta kätte ja TEHA! Pöörane. Naljakas. Ja tõsine ka. Aga mida naised meeste plaanist arvavad? Kas nad on sellega nõus? Kas nad „räägitakse ära“? Kas sina nende asemel oleksid nõus? Võib-olla, et eestlastel ja venelastel on midagi ühist, ehk isegi ühine mure?! Tule, vaata ja otsusta ise!

Projekti kaasatud näitlejad on mitmest eri rahvusest, tadžikist sakslaseni. Neid ühendavad kodukeel – vene ja kodu – Eesti. Mõningaid ka Eesti Vabariigi kodakondsus.Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman