Circus Tree 2015: Super Sunday

tsirkus
Külalisetendused 24.-25. augustini 2015 Nordea Kontserdimajas

Artistid: Petri Tuominen, Rauli Kosonen, Kalle Lehto, Odilon Pindat, Mikko Karhu ja Mikko Rinnevuori
Valgus: Jere Mönkkönen ja Klasu Eklund
Helikujundus: Sami Tammela
Produtsent: Sari Lakso

Soome rahvusvaheliselt tuntuim kaasaegse tsirkuse trupp Race Horse Company esimest korda Eestis oma uusima lavastusega “SUPER SUNDAY”. 

SUPER SUNDAY- Race Horse Company värskeim etendus, on nagu sõit Ameerika mägedes, kus risk on etenduse orgaaniline osa ning kindlal rajal püsimine teisejärguline. Kamp hullujulgeid mehi irvitavad surmale näkku sööstes kõrgemale ja võimsamalt kui kunagi varem. Surmaratas, inimkatapult, hüppelauad, rasked haamrid… On teil närvi, et pakutav vaatemäng üle elada? Kui jah, siis tule ja saa osa! Race Horse Company on põhjamaise tsirkusekunsti vaieldamatuid staare maailmas.

Race Horse Company on tuntud oma musta huumori, puupäise suhtumise ja pühendumuse poolest andes igal etendusel endast kõik. 2008. aastal loodud kompanii kuulsus on aasta-aastalt tõusnud ning viinud ülitihedate esinemisgraafikuteni Euroopas, Põhja-Ameerikas, Venemaal ja Austraalias. Eestisse tulek on olnud kompaniil aastaid mõtetes, kuid nüüd saab see teoks.

Soome “metsikute meeste” tsirkusetrupp on 24.-29. augustil Tallinnas toimuva rahvusvahelise kaasagse tsirkuse ja tänavakunsti festivali “Circus Tree” peaesineja. Festivali peakorraldaja Anu Tähemaa sõnul sobib lavastus kõigile alates kooliealistest kuni eakateni, pakkudes Eesti publikule seninägemata elamusi. “Eriti soovitan etendust poistele ja noortele meestele, kellel on kindlasti huvitav vaadata, milleks hästi treenitud inimkeha võimeline on.” ütles Anu Tähemaa.

Kaasaegne tsirkus on erinevaid kunstiliike ühendav uudne etenduskunst, millel on ühiseid jooni nii tantsu, akrobaatika, füüsika, keemia, teatri kui muusikaga, kus oluline osa on lavastusel endal. Soome kaasaegne tsirkus on teinud viimastel aastatel läbi kiire arengu ning on toonud soomlastele palju rahvusvahelist tuntust.
www.racehorsecompany.fi

Etenduse kestus 80 minutit. Vaheaeg 30 minutit.
NB! Soovitatav alates 7 eluaastast.
Lavastuse käigus kasutatakse tugevaid valgusefekte.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman