Carmina Trash

Lavastaja: Sveta Grigorjeva
Esietendus 3. oktoobril 2015 Kirjanike Liidu musta laega saalis (Harju tn 1)

Pärt võib paljas olla, aga Carmina Trash?

"Carmina Trash" räägib meie maailmast, võimalusest selles kunsti teha, kunstiga midagi paremaks või hullemaks muuta. Eesti kultuuril puudub idee, peale Toomiku purkis***umist ja Arvo Pärti pole midagi uut olnud. On see nii? Nende kahe peal sõidetakse nagu vastlasõitu libedal pasal. Carmina Trash viskab sellele kõigele ühe täiskustud kinda. 

Ühesõnaga, te ei näe etendusel midagi, mida ootate. Ei kaasaegset tantsu, Sveta Grigorjevat, rahutut vaimu, paljast pinda (rinda), popkunstikujundeid ega inimlikku dimensiooni. Või näete just neid. "Carmina Trash" on mittetantsulavastus, aga see liigub ja liigutab üllatavalt palju, nii et mõni võib seda eksikombel täiesti kaasaegse tantsu uudistükiks pidada.

Kui muidu jagatakse kriitikutele priipääsmeid, siis seekord on teatri- ja tantsukriitikutele piletihind üle kahe korra kallim. Kui nad just ei tõesta, et on mittetantsukriitikud. Seetõttu korraldab Carmina suurejoonelise võistluse: 30. septembrini ootab Carmina Trash aadressil carmina.trash@gmail.com kriitikute motivatsioonikirju, miks ja kuidas on nad just MITTETANTSUKRIITIKUD. Kirjutada võivad ka algajad kultuurivaatlejad, loeb see, kuidas nad Carminat veenavad ... Auhinnaks on priipääse.

"Carmina Trashi" muusika autor ja kujundaja on Kenneth Flak, valguskunstnik Johanna-Mai Vihalem, dramaturg, Jürgen Rooste, kunstnik Kerli Ever, Tehniline tugi Vootele Ruusmaa.
Lavastuses on kasutatud Tiit Palu, Antonio Vivaldi ja ABBA loomingut.
Idee autor, lavastaja ja esitaja Svetlana Grigorjeva.

Kuna kohtade arv on piiratud (30 inimest etenduse kohta), palub Carmina publikul eelregistreerida:carmina.trash@gmail.com. Alla 16-aastastele keelatud.

Vaata lavastust tutvustavat videot.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman