Ballett Todes - Attention

tantsulavastus

Balletitrupp TODES pole Eesti publikule võõras. Soe vastuvõtt ja suur publikumenu toob tantsijad taas meile esitama oma uut programmi „Attention!“. Truppi juhib endiselt innustunult töökas ja andekas ning üli-professionaalne Alla Duhhova.

20 aasta eest alustas TODES oma kodumaal šõu-balleti pioneerina. Liidripositsiooni hoitakse tänapäevani, nüüd juba rahvusvahelisel areenil. Kogu selle aja on Anna Duhhova olnud nii oma kollektiivi ballettmeister, lavastaja, autor, ideeline innustaja kui ka kunstiline juht.

Värske programm „Attention!“ on ekstravagantne ja värske nii oma šõuelementide, kostüümide kui ka tunnetuslik-emotsioonilise tasemega. Samas leiavad uues tantsušõus „Attention!“ leiavad tantsukeeles plastilise kehastuse meile kõigile tuttavad inimlikud olukorrad ja püüdlused. Uus programm pakub väljapaistvaid koreograafilisi lahendusi, helide ja värvide tulevärki, vapustavat dünaamikat. Nagu ikka laeb TODES igasse oma vaatajasse pulbitseva elujõu ülivõimsat energeetikat.

Meile esinevad 25 professionaalset tantsijat, kelle kordumatu ja originaalne tantsustiil eristab TODESt kõigist teistest Venemaa tantsukollektiividest. Koreograafia ja kunstimeisterlikkuse põimumine, ilmekaks kujundatud kostüümid, tantsujoonise peenus ja keerukus on elemendid, millest koosneb balletikollektiivi looming. Just tänu kordumatule unikaalsusele on TODESt saatnud eriline, pikaajaline ja täiesti fenomenaalne publikumenu.
Ootame kõiki nii vanu kui uusi kaasaegse šõu-balleti sõpru kaasa elama TODESe uuele tähesajule, kus iga üksiku tähe sära moodustab killukese ühisest.

facebook.com/worexmediaTäppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman