Augusti TantsuFestival 2012: PIETER AMPE, GUILHERME GARRIDO, HERMANN HEISIG & NUNO LUCAS /Brüssel-Kent-Berliin-Lissabon-Pariis/ "a coming community"

Teater: Kanuti Gildi SAAL
Autor: Pieter Ampe, Gui Garrido, Hermann Heisig, Nuno Lucas
tantsulavastus

Pieter, Gui, Hermann ja Nuno on viimaste aastate jooksul töötanud koos erinevates kombinatsioonides. Jagades ühist huvi jämedakoelise luule ja õrna huumori vastu, on "a coming community" nende esimene, nelja looja pingutusena sündinud töö.Neljakesi otsitakse pidevalt viise, kuidas end üksteisega suhestada ja tiimina esitleda, loomaks uusi maailmu. Seeläbi saab grupi moodustamine omaette oskuseks, isegi kunstiks, millega kaasatakse publik sujuvalt nende fantaasiatesse ja kujutlusvõimesse. Nende ambitsiooniks on luua midagi imelist algupäraselt tavalisest ja maalähedasest. Veel teadmata, kuhu see rännak neid viib, on nelik valmis kõigeks, et teha ajalugu.


Pieter Ampe (1982, Gent) lõpetas P.A.R.T.S.'i kooli Brüsselis 2008. Ta on teinud koostööd performance duoga United Sorry (Frans Poelstra & Robert Steijn), Roland Seidel'iga, Anne Juren'i ja noise-rock kvartetiga The Germansiga. Alates 2009.aastast on CAMPO residentkunstnik, kus koos Guilherme Garridoga lõi dueti Still Standing You (2010). Koos häälekunstnikust venna Jakob Ampega sündis lavastus Jake and Pete's Big Reconciliation Attempt For The Disputes From The Past (2011).


Gui Garrido (1983, Portugal) on tantsija ja koreograaf. 2007-2009 oli Porto tantsufestivali A Fabrica „Show Rooms" kuraatoriks. Tantsijana on ta töötanud koos Maria Clara Villa-Lobose, Ibrahim Quraishi, Tommy Noonan/PVC kompanii, Antonio Pedro Lopesi ja Mia Habibiga. Tema esimene soolo on GO JOHN (2011) ja grupilavastus BEST BEAST (2012, HAU, Berliin).


Hermann Heisig (1981, Saksamaa) alustas kaasaegse tantsuga 1997. Õpingute ajal Berliinis Die Etage'is lõi ta mitmeid tantsusoolosid ning tegi koostööd arvukate muusikute ja kunstnikega (Anja Müller, Marina Quesada, Diana Wesser, Brockdorff Klang Labor). 2007 osales ta ex.e.r.ce 07 programmis CCN Montpellier's Mathilde Monnier' ja Xavier le Roy' juhtimisel. Ta on töötanud koos Meg Stuart/Damaged Goodsiga, Frank Castorfiga, Martin Nachbariga, Martine Pisaniga, Nuno Lucasega, Corinna Harfouch'ga, Begum Erciyas'ega ja Elpida Orfanidouga.


Nuno Lucas (1980, Portugal) on koreograaf ja esineja. Professionaalse tantsuhariduse sai koreograafiakursusel Forum Dança's ja programmis ex.e.r.ce CCN Montpellier's Mathilde Monnier' ning Xavier Le Roy' käe all. On loonud kaks soolot, koos Hermann Heisiga valmis Pongo Land (2008) ning Irina Mülleri ja Hermann Heisiga What comes up, must go up (2009). Viimasel ajal on ta tegev õpetajana Lissaboni Tehnoloogia ja Kunsti Kõrgkoolis, valmistades ette esituskunstide kraadi omandavate tudengite lõpulavastust.


Autorid ja esitajad: Pieter Ampe, Gui Garrido, Hermann Heisig, Nuno Lucas 

Dramaturgiline abi: Louise Van Den Eede 

Kõrvaltvaatleja: Robert Steijn 

Tänud: Dirk Pauwels 

Tehnika: Philippe Digneffe, Bennert Vancottem

Fotod: Reinout Hiel

Produktsioon: CAMPO 

Kaasproduktsioon: KUNSTENFESTIVALDESARTS (Brüssel), Alkantara (Lissabon), Tanz Im August / HEBBEL AM UFER (Berliin), LA BÂTIE-FESTIVAL DE GENÈVE.
Project coproduced by NXTSTP, with the support of the Culture Programme of the European Union. 
Tallinna etendus toimub koostöös festivaliga Baltoscandal. Projekti esitlust toetab NXTSTP, EL kultuuriprogrammi toetusel. 
www.campo.nu


Augusti TantsuFestival 2012 piletimüügi info:

Piletid müügil Piletilevis.

Festivali pass: 25/50 EUR, mis koosneb 9 erinevast festivali programmi raames valitud ürituse piletist, eelmüügis ainult Piletilevi kassades piiratud koguses kuni 21.08.

Festivali väike pass: 15/27 EUR, mis koosneb 4 erinevast festivali programmi raames valitud ürituse piletist va filmiseansid, eelmüügis ainult Piletlevi kassades piiratud koguses kuni 27.08.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2021
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman