Jõulukuised lavastused lastele

Pahklipureja

Eesti Draamateater
10.12 Varastatud oranž jalgratas (Mika Keränen/ Ingomar Vihmar) suures saalis
12.-19.12 Vana roosa maja (Mika Keränen/ Ingomar Vihmar) suures saalis

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
1.–15.12 Jõuluvana ja väike põhjapõder (Harriet Toompere/ Hendrik Toompere jun jun) väikeses saalis
5.-22.12 Muinasjutud paberil (H.Chr. Andersen) Lastekirjanduse Keskuses
17.-21.12 Väike nõid (O.Preussler, Wimberg / Jevgeni Ibragimov) Nokia kontserdisaalis
1.-22.12 Jõululugu ärkab ellu (muinasjuttude ainetel) NUKU muuseumis

Endla Teater
12.-21.12 Hiired pööningul (Andrus Kivirähk / Priit Loog) suures saalis
27.12 Sinilind (Maurice Maeterlinck / Ingo Normet) Suures saalis

Estonia
1.–28.12 Pähklipureja (Pjotr Tšaikovski/ Ben Stevenson) teatrisaalis
1.–28.12 Pokude aastaraamat (Edgar Valter/ Kati Kivitar) Talveaias

Sofi ja VõlulindGoltsman Ballet
20.-22.12 Sofi ja Võlulind (Patrik Pavlovski / Maria Goltsman) KUMU auditooriumis

Kuressaare Linnateater
5.–17.12 Killu ja Mürakas (Aarne Mägi / Aarne Mägi) teatrisaalis

Miksteater
3.-12.12 Ennemuistsed jutud (Ernst Särgava, Juhan Kunder) kultuurimajades ja koolides

Moscow City Ballet
25.-26.12 Pähklipureja (Pjotr Tšaikovski) Vanemuise Kontserdimajas ja Saku Suurhallis

OMAtsirkus
13.–15.12 Pilet kuskile (Reitsnik, Mölder jt) Kanuti Gildi SAALis

Orthodox Singers
29.12 Vana korstnapühkija lood (Ilja Nikiforov / Eduard Kont) Hopneri maja saalis

Piip ja Tuut Teater
14.12 Piip ja Tuut Piparköögis Nokia Kontserdimajas

Rakvere Teater
7.–21.12 Hobune, kes kaotas prillid ära (Hannu Mäkelä / Elina Pähklimägi) suures saalis
2.-13.12 Oscar ja Roosamamma. Kirjad Jumalale (E.-E. Schmitt/ Üllar Saaremäe) Tartus, Pärnus, Tabiveres

Sõltumatu Tantsu Ühendus
festival HOMMIK 2013 Okasroosikese lossis:
4.12 Kõik (Alma Söderbergi ja Angela Peris Alcantud)
5.12 Võluvärk (ZUGA ühendatud tantsijad)
7.12 Rock'n Roll ja lehesadu (Kaja Lindal ja Hendrik Lebon)

Tallinna Linnateater
2.-20.12 Skangpoomijad (Ken Campbell Andrus Vaarik) Taevalaval

Teoteater
7.–22.12 Habemeta jõuluvana (Piret Viisimaa) Vana-Kalamaja 9a

Tsirkusestuudio Folie
13.12 Jõuluootus (Terje Bernadt) KUMU auditooriumis

Ugala Teater
10.-17.12 Muinasjututund (TÜVKA teatritudengid) teatri fuajees
18.-21.12 Arabella (Aino Pervik, Olav Ehala / Margus Kasterpalu) suures saalis

Lotte jõulupiduVanemuine
1.–29.12 Pähklipureja (Pjotr Tšaikovski/ Pär Isberg) Vanemuise suures majas
1.-18.12 Totu Kuul (Nikolai Nossov / Kaili Viidas) väikeses majas
3.–17.12 Lotte jõulupidu (Janno Põldma, Heiki Ernits, Priit Pajusaar/ Ain Mäeots) Vanemuise suures majas, Nokia Kontserdimajas
4.12 Mary Poppins (P.L.Travers/ Georg Malvius) Vanemuise suures majas
5.-17.12 Pettson ja Findus (Sven Nordqvist/ Marko Mäesaar) Teatri Kodus
8.–14.12 Kessu ja Tripp (Robert Vaidlo/ Kristo Toots) Teatri Kodus
12.12 Kuldvõtmekese lugu (Aleksei Tolstoi / Mare Tommingas) Teatri Kodus

VAT Teater
3.-17.12 Netis sündinud (Kristiina Jalasto, Margo Teder) Raplas, Haapsalus, Võrus

Vene Teater
6.–29.12 Tuhkatriinu (Jevgeni Švarts / Polina Stružkova) suures saalis
8.12 Jõuluvaimud (Charles Dickens/ Polina Stružkova) suures saalis

Viljandi Nukuteater
13.–22.12 Jõulud Nukuteatris

Viljandi laste- ja noorteteater REKY
2.–18.12 Päkapikupere jõulupäev erinevates kohtades üle Eesti

Viljandi Pärimusmuusika Ait
9.-15.12 Jõulumäng 2 (Annika Mändmaa, Silver Sepp)

Von Krahli Teater
19.–22.12 Von Krahli muinasjutud (Hiina muinasjutud/ Mart Koldits)


20.12 Imelised muinasjutud (lastemuusikal vene keeles) Talveaias


Täppisotsing
November 2019
E T K N R L P
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman