Mängukava


24. oktoober


Metsakülad

NUKU
11:00 väike saal; 6-9 €

Viks ja Koba

Vanemuine
11:00 Teatri Kodu;

VII NU Performance: Maandatud tõotus

13:00 Kanuti Gildi SAAL;

VII NU Performance: Maandatud tõotus

15:00 Kanuti Gildi SAAL;

VII NU Performance: Maandatud tõotus

17:00 Kanuti Gildi SAAL;

VII NU Performance: SHRINK 01995

17:00 Mustpeade Maja;

Alias

VAT Teater
18:00 Rahvusraamatukogu teatrisaal; 20 EUR / 15 EUR

Ainukordus

Eesti Tantsuagentuur
19:00 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaal;

Antigone New Yorgis

Kuressaare Linnateater
19:00 Iisaku Rahvamaja; 15/12 €

Beatrice

Vanemuine
19:00 Vanemuise suur maja;

Eestlased – erilised inimesed

POINT
19:00 Aruküla Rahvamaja ; 14-16€

Lendas üle käopesa

Rakvere Teater
19:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja;

Märter

Endla Teater
19:00 Endla Teatri Küün; 13.60-17€

NO30 Kihnu Jõnn

Teater NO99
19:00 suur saal;

Pilvede värvid

Estonia
19:00 teatrisaal; 13.50-38€

Põhjas

Tallinna Linnateater
19:00 Linnateatri Põrgulava;

Saraband

Eesti Draamateater
19:00 väike saal; Tavahinnad: 15-20 €, Soodushinnad: 12-16 €

Seitse Venda ehk Uurali Kajakas

ERMi teater
19:00 Eesti Rahva Muuseum; 15-18€

Üksi ja Esmeralda

Theatrum
19:00 Theatrumi saal; 10-30 €

Ükssarvikute farm

Rakvere Teater
19:00 Viimsi Huvikeskus;

Väikekodanlased

Eesti Draamateater
19:00 suur saal; Tavahinnad: 15-20 €, Soodushinnad: 12-16 €

Vari

NUKU
19:00 ovaalsaal; 10.80-12 €

VII NU Performance: Jerk, the radioplay

19:00 Raadiomaja I stuudio;

VII NU Performance: Maandatud tõotus

19:00 Kanuti Gildi SAAL;

VII NU Performance: SHRINK 01995

19:00 Mustpeade Maja;

Eesti mees ja tema poeg

Endla Teater
20:00 Von Glehni teater; 18-22€

VII NU Performance: SHRINK 01995

20:00 Mustpeade Maja;

VII NU Performance: Maandatud tõotus

21:00 Kanuti Gildi SAAL;

VII NU Performance: Maandatud tõotus

23:00 Kanuti Gildi SAAL;

Täppisotsing
Oktoober 2018
E T K N R L P
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Made by Wiseman